GKS Katowice kontra Górnik Polkowice, wynik spotkania 1-2

W dniu 2022-04-02 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy GKS Katowice a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między GKS Katowice oraz Górnik Polkowice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: A. Purzycki 21' 0-1 A. Woźniak 83' 1-1 M. Szuszkiewicz 90' 1-2

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 29' F. Kozlowski 70'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Piatkowski 89' J. Szymanski 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Oddani kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi G. Janiszewski M. Piatkowski niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na książkowe bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki między piłkarzami okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to widowiska nudne. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak GKS Katowice oraz Górnik Polkowice z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.